Bakalie 2

Cloudmine i Buffet zapraszają 19 czerwca na drugą edycję Bakalii – targów mody i dizajnu. Na terenie Stoczni Gdańskiej przez całą sobotę będzie można nabyć niezwykłe przedmioty i ubrania młodych polskich projektantów i artystów.

Przez jeden dzień surowe tereny stoczni staną się nieco bardziej przyjazne – tradycyjny yard sale + piknik. A gdy tylko zapadnie noc, będziemy harcować do białego rana!

DZIEŃ:
Cuda, rarytasy i precjoza – wszystko czego szukasz i jeszcze więcej: zwiewne sukienki, perełki vintage, streetwear, oryginalne ubranka dla dzieci i młoda sztuka od ponad 20 artystów/projektantów – to wszystko w sobotę od 13 do 20! Ania Kuczyńska, Turbokolor, Online Shop, Justin I love U, Anna Pitchouguina, Agnieszka Polkowska, Cloudmine, Pół na pół to tylko część tego co was czeka (poniżej pełna lista). Zbliża się lato, czas na niebanalne odzienie!

Ale to nie koniec! Planujemy zrobić prawdziwy piknik! Będzie grill, leżaki i badminton, a dla ochłody pyszne drinki. Leniwą, sobotnią muzykę zagrają FIGHTING COCKS i KKK (Jakub Knera). Będzie też okazja do obejrzenia dopiero co otwartej wystawy Grzegorza Klamana i poszperania w księgarni Instutytu Sztuki Wyspa.

PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ (BANKOMAT PRZY BRAMIE HISTORYCZNEJ, PRZY WEJŚCIU NA TEREN STOCZNI)

NOC:
Wieczorem zmieniamy repertuar. Po 20 Youtube Bójka – PANNY Z WILKA spróbują pobić party-bangerami chłopaków z FOREVER 18. A ci na pewno nie pozostaną dłużni. Po walce na teledyski, mocnym bitem wchodzi specjalnie na ten wieczór utworzony, przedwyborczy duet JAREK I BRONEK, a z nimi świeżynka gdańskiej sceny TEEN SLUT! Kończymy o 6 rano śniadankiem..

Specjalnie na tę noc BUFFET przygotuje specjalny DRINK BUFETOWEJ w zabójczej cenie 5 zł !

Sprawmy by było jeszcze lepiej niż w listopadzie! Gorące otwarcie lata w sercu Wolnego Miasta Gdańsk, czego chcieć więcej?

PATRONAT:
trojmiasto.pl, ESKA i nowy blog muzyczny http://www.lepulpet.com/

FACEBOOK – BAKALIE 2

Reklamy