Bakalie 3

Największy trójmiejski kiermasz mody, designu i młodej sztuki doczekał się trzeciej edycji! Już 4 grudnia w sopockim klubie HOLLYWOOD (dawne kino Polonia) będzie można obejrzeć, przymierzyć i kupić wyroby polskich projektantów i artystów. Na niecałe trzy tygodnie przed świętami Bakalie będą idealną okazją do oryginalnych zakupów pod choinkę. Wieczorem tradycyjnie huczna impreza do rana i powitanie wschodu słońca na plaży!

DZIEŃ:
Gdy tylko wybije 12.00 rozpoczynamy targi. W sercu sopockiego deptaku wystawią się projektanci z najwyższej półki polskiego świata mody (ANIA KUCZYŃSKA, MALDOROR, ANIA PITCHOUGUINA) sklepy z wyjątkowymi ubraniami (JUSTIN ILOVEU, ONLINE SHOP, TWINS, PROJEKT MLEKO) artyści, studenci ASP, butiki z ręcznie wykonywaną biżuterią i wielu innych wystawców. (Pełna lista na dole wydarzenia)

W dzień przygrywać Wam będą gdańskie kolektywy TWIN PRIX (http://www.myspace.com/twinprix)i ELLE DRIVER, na barze będzie czekać na Was pyszna lemoniada i domowej roboty ciasta i pierniki (nie damy się zimie!).

UWAGA!

PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ

WJAZD FREE//KAŻDY KTO PRZYJDZIE NA BAKALIE W DZIEŃ DOSTANIE KUPON UPOWAŻNIAJĄCY DO DARMOWEGO WJAZDU NA WIECZORNĄ IMPREZĘ

NOC:
Rozpoczynamy mocnym elektronicznym uderzeniem z pod znaku SHINY BEATS, a potem przez całą noc męczymy parkiet wytrwałym tańcem w rytm nadany przez warszawskich chłopaków – CLUB COLLAB i DJa MOOJU. Na barze czeka na Was specjalny drink BAKALIE w cenie 8 zł.

22.30
KONCERT SHINY BEATS
Shiny Beats to dźwięki neonów, światła gitar i blask elektrycznych tamburynów. Muzyka zespołu należy do szeroko pojętego nurtu indie z mocnymi wpływami new rave’u oraz electro. Shiny Beats powstało latem 2009 roku w Trójmieście; zdobyli uznanie słuchaczy i wyruszyli na podbój odległych galaktyk
http://www.myspace.com/theshinybeats

DJ MOOJU
Gdynianino-krakowiako-warszawiak. Jeszcze nie DJ, ale na szczescie ciagle nowy. Organizowal w Polsce live acty m.in. Jimmy Edgar (Warp), Clonious (Ubiquity) oraz Teielte (U Know Me Rec.). Jego kariera opiera sie glownie o miks wlasnych pomyslow i pracy oraz wlasciwych znajomosci (np. Club Collab). Gra glownie to co, mu sie podoba. Raz na jakis czas pusci jakis „hit”okraszajac go znakiem rozpoznawczym swych setow, czyli usmiechnieta japa.
http://www.mixcloud.com/xyz/

CLUB COLLAB
Zespół warszawskich didżejów, promotorów i producentów. Ekipa znana jest z organizacji głośnych imprez na których goszczą najważniejsze postaci współczesnej muzyki tanecznej – m.in Holy Ghost!, Dam Funk, Omar S, The Revenge, Mark E, Daniel Wang, Onra. Sety Club Collab to eklektyczny miks starego disco, undergroundowego house’u, dobrego hip-hopu i elektroniki. W odróżnieniu od wielu nowych „dj” Club Collab kultywuje tradycję prezentowania muzyki z nośników winylowych. Autorskie produkcje ekipy – jak utwór „Please” spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem krytyki (m.in serwisu Porcys) .
http://clubcollab.com/

UWAGA!

WJAZD FREE Z KUPONEM//BEZ KUPONU 10 ZŁ

PATRONATY:
Trojmiasto.pl http://www.trojmiasto.pl/
Radio ESKA http://www.eska.pl/
EMMA PAK http://www.emmapak.eu/

FACEBOOK BAKALIE 3

Reklamy