Bakalie 4

Upalne lato zagościło u nas już na dobre, a jeśli lato i czerwiec to letnia edycja BAKALII! Czwarta odsłona gdańskich targów mody, designu i młodej sztuki odbędzie się tym razem we foyer Opery Bałtyckiej. Opera pierwszy raz otwiera swoje włości dla projektantów i twórców!

Jedną z najdłuższych nocy w roku spędzimy natomiast parę kroków od Opery, w Stacji de Luxe pijąc chłodne drinki, słuchając Wikasa i tańcząc do rana przy Pannach z Wilka… A poranek? Może powitanie słońca w Aloha Barze? Kto wie!

_____________________________________________________________________

DZIEŃ:
Od 11.00 do 17.00 we foyer Opery Bałtyckiej zaprezentuje się ok. trzydziestu wystawców z szerokim wyborem projektów, akcesoriów, zabawek i dzieł sztuki. Opisy i zdjęcia prezentujące asortyment poniżej. Bakaliowemu kiermaszowi będzie towarzyszyła wyprzedaż kostiumów operowych,a także pokazy tańca (w głównej sali). W chłodnych przestrzeniach opery będziecie mogli napić się wina, a w tle będą płynąć przyjemne piosenki, a na patio będzie można usiąść na ławeczkach by obejrzeć bakaliowe łupy.

Ale to nie koniec! Przygotowujemy dla Was coś extra – pierwszy raz zaaranżujemy ogródek przed Operą, w którym Stacja de Luxe przez cały dzień będzie serwować napoje, alkohole i przekąski w super cenach. Będą leżaki, pufy, wielkie bańki mydlane i i kącik dla dzieci, nie bójcie się więc zabrać maluchów na Bakalie. O piknikową atmosferę w ogródku zadba DJ Urlich, który wprowadzi nas w atmosferę letniego, leniwego popołudnia.

NOC:
W piknikowym i letnim nastroju przenosimy się dosłownie na drugą stronę ulicy, do położonej kilkaset metrów od opery Stacji de Luxe. Rozpoczniemy spokojnym, folkowym, ciepłym głosem Adama Wiki by później dać upust tanecznym pragnieniom przy znanym wielu z Was repertuarze Panien z Wilka. Pamiętacie Tany w Lany? Lepszej rekomendacji chyba nie trzeba! Jesteśmy przygotowani na tłumy – na zewnątrz będzie dodatkowy bar, a w środku więcej miejsca do tańca, szykujcie więc wygodne buty!

Przypominamy, że Stacja de Luxe od początku czerwca serwuje nowe MENU z super cenami!
Przekąski/Wino/Wódka/Wiśniówka – 4 ZŁOTE !!

WIKAS
Songwriter i multiinstrumentalista, który względnie niedawno wyszedł ze swojego domowego, partyzanckiego studia i zaczął koncertować. Po latach podróży po różnych gatunkach muzycznych ostatnio osiadł na dobre w stylistyce akustycznego alt.country, bluegrass i folk. Na koncertach gra mieszankę klasyki tych gatunków i oryginalych kompozycji,
do których wplata wszystko, co drewniane, strunowe i rodem
z amerykańskiego południa.
http://www.facebook.com/musicbywikas

PANNY Z WILKA
Duet romantyczno-taneczny, towarzyski i bardzo kobiecy. Wyszukując smaczki muzyczne sprawi, że głowa,ramiona, kolana, pięty pójdą w ruch!
http://www.facebook.com/pannyzwilka

Organizatorzy:
BAKALIE http://www.facebook.com/pages/BAKALIE/121205694589732
OPERA BAŁTYCKA http://www.operabaltycka.pl/pl
STACJA DE LUXE http://www.stacjadeluxe.pl/
CLOUDMINE http://cloudmine.pl/

Patronują nam:
TROJMIASTO.PL http://www.trojmiasto.pl/
POKA POKA http://www.facebook.com/PokaPoka3miasto
RADIO ESKA http://www.eska.pl/
MŁODY GDAŃSK http://www.facebook.com/mlodygdansk

FACEBOOK BAKALIE 4

Reklamy