Bakalie 11

bakalie_internet

Kochamy lato i nie chcemy się z nim żegnać. Próbujemy oswoić się z coraz chłodniejszymi wieczorami organizując pierwszy raz jesienną edycję Bakalii. Jedenasta odsłona naszych targów, która odbędzie się w pierwszy weekend października, pełna będzie nowości, wspaniałych partnerów i mamy nadzieję zadowolonych gości.

4 października zapraszamy Was od 11.00 do Opery Bałtyckiej, gdzie zobaczycie ponad pięćdziesięciu wystawców (pełna lista lada dzień), którzy zaprezentują jesienne kolekcje nie tylko ubrań i akcesoriów, ale również mebli i dodatków wnętrz. Będą smakołyki, duży wybór vintage i prace młodych artystów.

Naszym partnerem przy tej edycji jest Instytut Kultury Miejskiej, który zapewni naszym gościom ciekawy program oraz opowie o swoich nadchodzących projektach. Kolejny raz trójmiejskie foodtrucki nakarmią Was szerokim menu mięsnym i vege, dobrą kawą i deserami. Pierwszy raz przygotujemy razem z Nanny bell strefę dla dzieci – rodzice będą mogli zostawić z wykwalifikowanymi nianiami swoje pociechy i pobuszować po stoiska lub zrelaksować się na leżakach.

https://www.facebook.com/events/332832830232509/

Reklamy